Yeni Trend Butik Zeytinyağı ve İlionn

Binlerce yıldır kullanılan ve bir çok faydası olan zeytinyağı hak ettiği ilgiyi son dönemde moda olan butik zeytincilik ile yakaladı. Dışarıdan görüldüğü kadar kolay olmayan bu iş çok fazla emek, zaman, özveri ve sevgi istiyor. Bu şartlar sağlandığında ortaya çıkan sonuç ise gerçekten görülmeye değer. Ben de ailesi bu işin içerisine olan birisi olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki bu işe başlamak verdiğimiz en doğru kararlardan birisi oldu. Sadeliğe ve doğallığa olan ilgimiz, gerçek zeytinyağı üretimi ile tutkumuz haline geldi.

Geyiklinin güzel havası ve bereketli topraklarında, kökleri antik çağlara kadar uzanan ve kendine has özellikler barındıran zeytinler ile elde ettiğimiz o saf zeytinyağı sayesinde her gün biraz daha doğa ile bütünleşiyor ve ona daha çok saygı duyuyoruz. Biz yağlarımızı erken hasat ettiğimiz zeytinlerimizden elde ediyoruz. Bekletmeden hemen işleme alıyor, uygun koşullarda sıkım yaparak yağımızı cam şişelere aktarıyoruz. Bu sayede zeytinyağının kalitesini koruyor aynı zamanda asit oranını düşük tutuyoruz. Mottomuz ise; sevgiyle ve özveriyle yetiştirdiğimiz zeytinleri ve bu kaliteden elde ettiğimiz zeytinyağımızı sizlerle paylaşmak ve topraklarımızdan çıkan bu lezzeti bütün dünyaya tanıtmak.

“Mutfaklarımızın vazgeçilmezi olan zeytinyağı gerçekten kaliteli olduğunda pişirdiğiniz yemeklerin tadı bile bir başka oluyor. Zeytinyağı ile ilgili yazımın devamı gelecek. Detaylı bilgi almak için yorum yazabilir ve bana mesaj atabilirsiniz”1 thought on “Yeni Trend Butik Zeytinyağı ve İlionn”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Content is protected !!